FORKLİFT KİRALAMA

ATLAS FORKLİFT KİRALAMA olarak, ihtiyaçlarınıza yönelik, değişik tonlardaki her marka ve model, sıfır veya ikinci el forkliftleri günlük, haftalık, aylık, yıllık ve daha uzun süreli kiralayabilmeniz için İstanbul’da forklift kiralama hizmeti sunmaktayız.

Forklift Kiralama Tipleri

 • Palet bazında yükleme-boşaltma
 • Saatlik forklift kiralama
 • Günlük forklift kiralama
 • Haftalık forklift kiralama
 • Uzun Vadeli forklift kiralama

* 1 – 12 Aylık periyotlarla forklift kiralama

*1 yıl ve üzeri peryotlarda forklift kiralama

Forklift Kiralamanın Avantajları

 • Ana işe konsantrasyon ve direk kazanç sağlanır.
 • Kiralama faturası sayesinde vergilendirmede avantaj sağlanır.
 • Makina kırılma sigortasi gibi önemli bir avantaja sahip olunur.
 • Periyodik servis, bakım onarım masrafları olmaz.
 • Sermaye bağlamadan ve kredi kullanmadan işlerinizi yürütmenize olanak sağlar.
 • İş kapasitenizdeki dalgalanmalar doğrultusunda ihtiyacınız olan forklift sayısına kolayca ulaşmanızı sağlar.
 • Acil ihtiyaçlar için yedek forklifte sahip olursunuz.
 • Aylık ödemeler sabit olarak yapıldığı için yıllık bütçeniz ilk günden belirlenmiş olur.
 • Öngörülmeyen masraflar ortadan kalkar.

Bütçeniz Kontrol Altında!
Forklift Kiralama yöntemi sayesinde, anlaşma yapacağınız süre boyunca, işletmenizin ihtiyacı olan istifleme ekipmanlarına ayıracağınız bütçe, sözleşme dönemi boyunca sabit olacaktır. Böylece yıllık planlarınızı çok doğru bir şekilde yapar iken, kendi öz mallarınızın meydana getirebileceği öngörülemeyen büyük arıza onarım maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz. Dönem içinde oluşacak ilave ekipman taleplerinize, küçük kira ücretleri ile bütçenizi zorlamadan hızlı çözümler üretebilirsiniz.

Ölçülebilir Ekonomi
Forklift Kiralama yöntemini tercih etmek ile birlikte, artık işletmenizde bulundurmak zorunda olduğunuz istifleme ekipmanlarınız için bakım personeli istihdam etmek zorunda kalmayacak, yedek parça maliyetlerinden kurtulmak ile birlikte sahanızda tamir-bakım ve yedek parça stok alanı bulundurmak zorunda olmayacaksınız.

Atlas Forklift olarak sizlere kiralamada sunduğumuz üstün Alman teknolojisi ürünü Linde Forkliftlerimiz ile birlikte sizlerin palet başına maliyetlerinizi en uygun seviyeye çekerken, yakıt/enerji maliyetlerinizi en aza indirecek teknolojiler ile sizleri buluşturmaktayız.

Forklift Kiralamayı Profesyonellere Emanet Ediniz
Atlas Forklift olarak müşterilerimizin, üretimden müşteriye teslimata kadar olan tüm süreçlerdeki malzeme elleçleme hareketlerinin kendileri için ne kadar önemli olduğunu, global rekabetin kıyasıya çetin olduğu günümüzde, zaman kaybına ve operasyon hatalarına tahammül olmadığını, on yılı aşkın Profesyonel Kiralama hizmeti tecrübemizle çok iyi bilmekteyiz. Çok büyük zorluklar ile kurup, yönetmekte olduğunuz işletmenizi emanet edeceğiniz firmanın hem sunduğu ürünler, hem de sunduğu hizmet ile sizlere güven vermesi gerekmektedir.

Atlas Forklift olarak Türkiye’nin kendi sektöründe lider durumda olan en büyük şirketleriyle çalışıyor olmamız, sunduğumuz hizmetin ve bize duyulan güvenin bir ispatıdır.

Çözüm Ortağınız ATLAS FORKLİFT

Atlas Forklift olarak günlük kiralamadan, beş yıla kadar olan kiralamalara kadar farklı alternatifleri ihtiyacınıza en uygun şekilde sizlere sunmaktayız. Filo kiralamalarınızda işletmenizde bulundurulmak üzere ücretsiz yedek ekipman temini sağlamamızın yanı sıra, operasyonun büyüklüğüne göre tesisinizde sabit bakım teknisyeni istihdam etmekteyiz. Atlas Forklift’nin tüm servis kadrosu, Hasel’e bağlı profesyonel uzman teknisyenlerden oluşmaktadır.