Forklift Teknik Servis

forklift teknik servis

Forkliftlerde meydana gelecek arızalar iş akış süreçlerinizi olumsuz etkileyecek ve işlerinizin teslimat süresini uzatıp, üretiminizin aksamasına sebep olacaktır. Bu yüzden bizler Atlas Forklift olarak bu tip sorunlarınıza anında müdahale ederek uzman kadromuzla arızaların giderilmesini sağlıyoruz.

İstanbul’da Forkliftlerinizin periyodik bakımları Atlas Forklift’in konusunda uzman personeli tarafından gerçekleştirmektedir. Personelimizin eğitimleri sürekli yenilenmektedir. Muhtelif markalara ait yedek parça değişimi ve satışı mevcuttur.

Firmamız konusunda uzman personeli, bol yedek parça stokları, Atlas Forklift servis güvencesi, kaliteli, ekonomik ve hızlı hizmet prensipleri ile her türlü forkliftlerinizin bakım onarım ve servis hizmetlerini 7/24 vermektedir.

Atlas Forklift olarak, forkliftlerinizin periyodik bakımlarını yapmaktayız.

Forklift orjinal yedek parça veya muadil ürünleri Atlas Forklift’te bulabilirsiniz.

Forkliftinizin arızaları çalışma ortamında en kısa zamanda ve en iyi şekilde giderilip siz müşterilerimizin çalışma hizmetine sunmaktır. Çalışma ortamında giderilemeyen arızalarda forkliftiniz çalışma ortamından alınıp bakımı onarımı ve teknik arızaları giderilip tekrar çalışma ortamına bırakılmaktadır.